Produkty

Nadajnik AT-MAX
600 zł netto

Nadajnik GuideTour AT-MAX to aktualnie najnowocześniejsze urządzenie w naszej ofercie. Jako część systemu AT spełnia wszystkie oczekiwania wymagających użytkowników systemów tourguide. Ma ponad 100-metowy zasięg działania, a przekazywany bez żadnych zakłóceń cyfrowy sygnał jest transmitowany w doskonale słyszalnej formie.

AT-MAX wyróżnia się jednak kilkoma dodatkowymi cechami, które świadczą o jego wyjątkowości. Najważniejszą jest możliwość nadawania sygnału z dwóch nadajników do jednej grupy odbiorców. Oznacza to, że uczestnik oprowadzania czy konferencji może słyszeć dwóch prowadzących lub np. dodatkowego tłumacza bez żadnych manipulacji przy odbiorniku. Taka funkcja jest nieoceniona, gdy oprowadza się grupę dwujęzykową lub kiedy dwóch prowadzących przekazuje informacje uzupełniając się nawzajem.

Drugą istotną cechą AT-MAX jest wbudowana funkcjonalność menedżera grup. Za jego pośrednictwem można zarządzać całą grupą odbiorników poprzez automatyczne ustawienie urządzeń na wybranym kanale i wyjściowej głośności. Używając tego nadajnika przewodnik może także za pomocą jednego przycisku wyłączyć wszystkie odbiorniki sparowane w danej grupie, co prowadzi do oszczędzania energii.

Nadajnik ma nowoczesną konstrukcję, dzięki czemu jest lżejszy i mniejszy od innych nadajników serii AT. Wbudowaną baterię ładuje się za pomocą przewodu z wtykiem micro USB, co trwa maksymalnie 3 godziny. W pełni naładowana zasili urządzenie na blisko 20 godzin pracy.

W trybie podstawowym urządzenie oferuje d wyboru 19 kanałów nadawania. Dodatkowo posiada 9 kolejnych w trybie podwójnej transmisji. Posiada cztery poziomy czułości mikrofonu - ze względów technicznych zalecamy stosowanie mikrofonów nagłownych MM. AT-MAX idealnie sprawdzi się w każdych warunkach w jakich pracują systemu tourguide: od oprowadzania, przez konferencje, po tłumaczenia.