Produkty

Nadajnik HT-T1
500 zł netto

System GuideTour HT to najnowsza seria oferowana przez naszą firmę. Nadajnik HT-T1 pracuje w tym samym paśmie i kodowaniu co nasze pozostałe cyfrowe systemy, dzięki czemu charakteryzuje się tymi samymi świetnymi właściwościami:
- wysoki zasięg działania, wynoszący realnie ponad 100 metrów,
- stabilny przekaz sygnału dźwiękowego, a więc czystą transmisję bez zakłóceń,
- krystalicznie czysty dźwięk oraz brak białego szumu.

Sam system tworzymy według sprawdzonego schematu. Do nadajnika HT-T1 podłączony zostaje mikrofon z wejściem mini-jack, aby za jego pomocą osoba oprowadzająca mogła przekazywać informacje nieograniczonej ilości odbiorców posiadających odbiorniki HT-R1.

Ze względy na specyficzną budowę odbiornika HT-R1, który ma formę małego odbiornika dousznego, nadajnik HT-T1 musiał przejąć na siebie zadanie strojenia całego systemu. Dlatego też posiada funkcję managera systemu. Za pomocą odpowiedniej kombinacji przycisków funkcyjnych, użytkownik wywołuje tryb strojenia automatycznego. Następnie wystarczy uruchomić odbiorniki, aby stworzyły z nadajnikiem mini sieć. Jest to prosty sposób na szybkie ustawienie nawet dużej grupy odbiorników.

Ze względu na pełną kompatybilność naszych systemów nadajnik HT-T1 może współpracować z odbiornikami pozostałych serii. Wykorzystując funkcję managera do innych naszych systemów, np. z odbiornikami AT-R1, możliwe jest błyskawiczne przygotowanie zestawu dla kolejnej grupy,

Poza strojeniem nadajnik obsługuje się w klasyczny dla GuideTour, prosty sposób: uruchamia przesuwanym przełącznikiem i dostosowuje poziom czułości mikrofonu w zakresie od 1 do 4. Dodatkowo poziom „0” daje możliwość wyciszenia mikrofonu, co jest przydatne podczas przemarszów lub krótkich przerw w nadawaniu.

Nadajnik jest zasilany wbudowanym akumulatorem litot-jonowym, który zapewnia około 15 godzin ciągłego użytkowania. Ładuje się go za pomocą ładowarki sieciowej, czy nawet telefonicznej. Potrzebny jest tylko przewód zakończony wtykiem micro USB. Ładowanie do pełna zajmuje około 4 godzin.

Nadajnik został ciekawie zaprojektowany i niewiele waży: tylko 65 gram z wbudowanym akumulatorem. HT-T1 jest również niewielki, mierzy tylko 70 X 50 X 20 mm.