Produkty

Odbiornik AT-R1
270 zł netto

Drugi element systemu AT opiera się o tą samą cyfrową technologię, choć zewnętrznie różni się od pozostałych urządzeń. Dzięki nowoczesnemu designowi Odbiornik AT-R1 to jeden z najładniejszych tourguide obecnych na rynku. Dzięki zastosowaniu niewielkiej, wydajnej baterii litowo-jonowej, odbiornik mierzy zaledwie 75 x 57 x 8 mm i waży 50 gram.

Cyfrowy odbiór to niezmiennie:

  • wysoki zasięg, wynoszący ponad 100 metrów,
  • stabilny przekaz sygnału dźwiękowego, a więc transmisję bez jakichkolwiek zakłóceń,
  • krystalicznie czysty dźwięk jaki słyszy odbiorca.

Podobnie jak w nadajniku pełne naładowanie ogniwa poprzez ładowarkę sieciową lub walizkę ładującą zajmuje około 4 godzin. Mniejsze zapotrzebowanie na energię sprawia, że odbiornik AT-R1 może pracować blisko 25 godzin od momentu pełnego naładowania.

Nowość
Dla wygody użytkowników wprowadziliśmy zmianę gniazda ładującego, które otrzymało formę micro USB. Dzięki tej modyfikacji użytkownicy mogą naładować swoje odbiorniki używając powszechnie stosowanych ładowarek telefonicznych.

Obsługa odbiornika jest podobnie prosta jak w przypadku innych cyfrowych GuideTour’ów. Zmiany poziomu głośności oraz wybór kanału ustawia się za pomocą 3 przycisków umieszczonych z boku urządzenia. Użytkownik ma do wyboru 9 poziomów głośności oraz 19 kanałów odbioru.

W odbiorniku AT-R1 zastosowano sprawdzony mechanizm ograniczenia zużycia energii, dlatego po około 10 minutach bez otrzymywanego sygnału wyłącza się on automatycznie.