Produkty

Nadajnik AT-T2
800 zł netto

Cyfrowy nadajnik GuideTour AT-T2 to kolejne rozwinięcie nowoczesnego systemu tourguide. Ta sama cyfrowa jakość przekazu, wysoki zasięg i stabilny sygnał uzupełnione zostały o funkcję równoczesnego nadawania dźwięku przez dwa nadajniki do tego samego odbiornika. Oznacza to możliwość równoczesnego oprowadzania tej samej grupy przez dwóch przewodników. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się, gdy pilot grupy chce uzupełniać informacje podawane przez lokalnego przewodnika. Jest to również idealne rozwiązanie dla grup korzystających z tłumaczy.

Ze względu na zmianę właściwości nadajnik w trybie podwójnej komunikacji może pracować na 10 różnych kanałach. Każdy z nich może jednak w dowolnym momencie zostać przestawiony na tradycyjny, „pojedynczy” nadajnik. W takim wypadku użytkownik znów będzie mógł wybierać spośród 19 różnych ID.

Nadajnik posiada 4 poziomy głośności nadawania oraz możliwość wyciszenia mikrofonu. To ustawienie jest szczególnie przydatne podczas przemarszów lub krótkich przerw. Po wyciszeniu jednego z nadajników uczestnicy nadal słyszą przekaz z drugiego z prowadzącej pary.

Ładowanie i wytrzymałość baterii nie odbiega od parametrów standardowych nadajników. Urządzenia mogą współpracować z wszystkimi typami odbiorników GuideTour model AT oraz XT, o ile zostały one wyposażone w odpowiedni tryb odbioru. Posiadają go wszystkie obecnie sprzedawane odbiorniki.