Produkty

Odbiornik HT-R1
300 zł netto

Absolutna nowość w naszej ofercie. Całkowicie nowa forma odbiornika, który przyjął postać maleńkiej słuchawki dousznej., podobnej do słuchawek bluetooth. HT-R1 to najmniejsze i najlżejsze urządzenie jakie kiedykolwiek oferowaliśmy. Wszystko czego potrzebuje słuchacz to odbiornik douszny o wymiarach 70 x 25 x 15 mm, ważący 18 gramów!!!

Projektując odbiornik priorytetem była wygoda użytkownika, co odzwierciedla jego budowa. Wkładana słuchawka douszna wraz z elastycznym haczykiem sprawiają, że nosi się go bardzo stabilnie. Użytkownik nie mus się też martwić kabelkami słuchawek.

Niewielkie urządzenie, to niewielki akumulator, stąd kluczowym jest wydajne zarządzanie energią i optymalne oprogramowanie. Ostatnie zmiany wprowadzane we wszystkich liniach modelowych, w przypadku HT-R1 pozwoliły na uzyskanie 8 godzin ciągłej pracy odbiornika. Ładowanie całkowicie wyczerpanej baterii trwa natomiast zaledwie 2 godziny. Można tego dokonać za pomocą dedykowanej walizki na 48 szt. urządzeń, multiładowarki lub pojedynczej ładowarki sieciowej z przewodem zakończonym wtykiem micro USB.

Dzięki funkcji managera w nadajniku HT-T1, samo strojenie i przygotowywanie zestawu dla gości jest banalnie proste i bardzo szybkie. Higieniczność stosowania odbiornika zapewnia możliwość dezynfekcji całego urządzenia dedykowanymi płynami przeznaczenia medycznego oraz wymieniając piankową nakładkę na słuchawkę.

Przy całej swojej nowoczesności formy, system GuideTour HT daje wszystkie zalety cyfrowych tourguide’ów, a więc: bardzo wysoki zasięg, wyraźny przekaz bez buczenia oraz odporność na zakłócenia. Idealny obraz nowoczesności.