-->

O nas

Firma GuideTour powstała z myślą o propagowaniu nowoczesnej turystyki oraz tworzeniu nowej jakości na rynku usług turystycznych poprzez dostarczanie bezprzewodowych systemów do oprowadzania zwiedzających. Nieustannie rozwijając się i dostosowując do zmian zachodzących w tej dynamicznej branży, robimy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Ta ciągła ewolucja sprawiła, że GuideTour jest dziś leaderem polskiego rynku cyfrowych systemów grupowej komunikacji mobilnej. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy polską firmą, od początku działalności budowaną w oparciu o polski kapitał.

Posiadane kompetencje oraz doświadczenie owocuje współpracą z najlepszymi przedstawicielami wszelkich segmentów: od dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, przez prężne firmy rodzinne, aż po kreatywne projekty startupowe. Regularnie współpracujemy z wieloma agencjami reklamowymi, wspieramy związki wyznaniowe oraz przedsięwzięcia samorządowe. Rozbudowane zaplecze techniczne pozwala nam na obsługę zarówno dużych przedsięwzięć jednorazowych jak i na podjęcie stałej współpracy długoterminowej z najbardziej wymagającymi partnerami. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi w oparciu o nowoczesną technologię.

Przez lata działalności udało nam się również wyselekcjonować niezawodnych dostawców. Każdy komponent jest dokładnie weryfikowany i przygotowywany pod względem parametrów technicznych, aby w efekcie końcowym nasi klienci mogli cieszyć się niezawodnym produktem. Wiemy czego potrzebują użytkownicy systemów tourguide, dlatego wybierając akcesoria nie kierujemy się wyłącznie kryterium ceny, lecz cierpliwie wyszukujemy te najlepsze spośród wielu pozornie podobnych. Dzięki bieżącej, ścisłej współpracy z naszymi partnerami technologicznymi jesteśmy w stanie zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości oraz odpowiedzieć na wszelkie potencjalne wyzwania związane z dalszym rozwojem branży. Zapewniamy także pełen serwis posprzedażowy.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę urządzenia spełniają normy dyrektyw „Nowego Podejścia“ i są oznaczone znakiem CE


Marka guidetour jest zastrzeżonym wspólnotowym znakiem towarowym
i jako taki jest pod ochroną prawną we wszystkich krajach Unii Europejskiej.GuideTour gwarantuje wysoką jakość obsługi w oparciu o nowoczesną technologię.