-->

Sprzedaż sprzętu

Proponujemy Państwu zakup wysokiej jakości, mobilnych systemów do oprowadzania grup, czyli tzw. tour guide system. Wszystkie nasze urządzenia są projektowane i tworzone z myślą o wymagających europejskich klientach. Charakteryzują się starannym wykonaniem, bezawaryjnością i łatwością obsługi. Spełniają także normy dyrektyw „Nowego Podejścia“ i są oznaczone znakiem CE. Dzięki szerokiemu wyborowi słuchawek i mikrofonów, GuideTour może służyć zarówno jako klasyczny system tourguide, jak i spełniać rolę systemu tłumaczenia symultanicznego. Od początku 2020 roku oferujemy do sprzedaży wyłącznie cyfrowe systemy klasy premium.

 • System GuideTour XT

  GuideTour XT to tourguide dla wymagających. Ten nowoczesny system do oprowadzania przeznaczony jest dla profesjonalistów ceniących urządzenia o najwyższej jakości oraz oczekujących wysokiej niezawodności. Jest to system w pełni cyfrowy, co oznacza lepszą jakość transmisji dźwięku, wysoki zasięg oraz pełną stabilność. Jak wszystkie nasze produkty, GuideTour XT jest oznakowany znakiem CE i oczywiście może być legalnie używany w całej Unii Europejskiej. Dzięki cyfrowej transmisji sygnału GuideTour XT doskonale sprawdza się przy obsłudze grup liczących nawet ponad 100 osób. Stabilność przekazu sprawia, że system idealnie nadaje się do obsługi tłumaczeń symultanicznych.

 • System GuideTour AT

  GuideTour AT to młodszy brat systemu XT. Jako cyfrowe tourguidy, zachowują one wszystkie najlepsze cechy nadajników i odbiorników urządzeń XT: są niezawodne i bardzo wydajne. Mają ten sam wysoki zasięg, klarowny przekaz dźwięku i pełną stabilność transmisji. Podstawowym wyróżnikiem systemu AT jest sposób zasilania - w urządzenia wbudowane są ogniwa litowo-jonowe, które można ładować za pomocą ładowarek sieciowych lub skrzynek ładujących. Odbiorniki systemu AT otrzymały ponadto nowoczesny design, dzięki czemu są jednymi z najładniejszych tourguidów na rynku.

 • System GuideTour HT

  Kolejny cyfrowy guidetour. Odbiorniki modelu HT mają nowoczesny design i formę odbiornika dousznego, podobnego do słuchawki Bluetooth. Projektując ten model skupiliśmy się przede wszystkim na wygodzie użytkownika. Dlatego odbiorniki są lekki i stabilnie mocowane do ucha. Higieniczność zapewniają wymienne nakładki piankowe lub silikonowe. GuideTour HT to model wysoce prestiżowy.

 • Akcesoria

  Ofertę sprzedaży uzupełniają akcesoria uniwersalne, które z powodzeniem mogą być stosowane z wszystkimi urządzeniami audio. Gama słuchawek i mikrofonów została przygotowana tak, aby możliwym był wybór optymalnego modelu dla realizacji konkretnego celu. Tradycyjnie dla GuideTour podstawowym kryterium doboru wszystkich komponentów jest ich wysoka jakość.

 • Aby dokładniej zapoznać się z poszczególnymi produktami zapraszamy do działu produkty.
 • Aby skalkulować wstępny koszt zakupu urządzeń zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza. Podane w nim ceny są cenami netto.


Cena Twojego zestawu wynosi:

bez podatku
0.00
z podatkiem VAT
0.00