Produkty

Zestaw symultaniczny
18 900 zł netto

Prezentujemy radiowy zestaw przeznaczony dla profesjonalistów świadczących usługi tłumaczeń symultanicznych. System zapewnia wszystkie udogodnienia wymagane dla tłumaczy, przede wszystkim spokojną pracę kabinową. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych pulpitów ich praca nie różni się niczym w stosunku do stosowanych powszechnie systemów podczerwieni.

Sygnał poprzez jednostkę centralną przekazywany jest z nagłośnienia ogólnego bezpośrednio do słuchawek tłumaczy, którzy prowadzą bieżące tłumaczenie i przesyłają odpowiedni tekst do cyfrowego nadajnika systemu GuideTour AT. Ten wysyła sygnał dalej drogą radiową do odbiorników AT-R1 lub AT-R2, w które wyposażeni są uczestnicy wydarzenia. Największą przewagą (obok znacznie niższej ceny) tak skonstruowanego zestawu jest jego prosty montaż i obsługa. W tym wypadku nie ma potrzeby montażu promienników podczerwieni i związanego z tym okablowania. Uruchomienie systemu sprowadza się do podłączenia kilku przewodów oraz bezprzewodowego zestrojenia odbiorników. Wszystko można wykonać w czasie nieosiągalnym nawet dla wprawionych techników obsługujących systemy IR. Ponadto system radiowy zapewnia zbliżoną jakość przekazu, bez narażania się na niedogodności związane ze światłem słonecznym, czy uwarunkowaniami pomieszczeń, jak ich kształt czy kolory ścian.

Oferowany zestaw składa się ze wszystkich potrzebnych elementów, koniecznych do prowadzenia tłumaczenia. Składają się na nie:

  • 1 x jednostka centralna,
  • 2 x pulpit tłumacza,
  • 1 x nadajnik GuideTour AT-MAG,
  • 30 x odbiornik GuideTour AT-R2 wraz ze słuchawką konferencyjną K2,
  • 1 x walizka ładująca GuideTour AT-32,
  • niezbędne przewody podłączeniowe.

Jednostka centralna w oferowanej wersji jest 4 kanałowa, więc może służyć do prowadzenia tłumaczenia na trzy różne języki. Istnieje możliwość przygotowania odpowiedniego zestawu również dla tłumaczeń w siedmiu wersjach językowych.

System można dowolnie rozbudowywać o wybrane elementy. W celu przygotowania odpowiedniej oferty zapraszamy do kontaktu.