Systemy tłumaczeń symultanicznych

W oparciu o cyfrowe systemy GuideTour proponujemy Państwu wypożyczenie oraz zakup przygotowanych zestawów do tłumaczeń symultanicznych. Odpowiednio skonfigurowany zestaw zapewni zagranicznym gościom wyraźny i zrozumiały przekaz podczas każdej sesji i w trakcie każdego spotkania.

Radiowe systemy są tańszą alternatywą dla powszechnie stosowanych systemów IR. Dzięki transmisji cyfrowej system GuideTour zapewnia podobną niezawodność i jakość za zdecydowanie niższą cenę. Bazą systemu jest GuideTour AT, który drogą radiową przesyła informacje od tłumacza do słuchaczy. Odbiorcy otrzymują odbiorniki ustawione na kanale umożliwiającym odbiór tłumaczenia w preferowanym języku. W tym samym pomieszczeniu, bez obaw o interferencje możliwy jest jednoczesny przekaz w kilkunastu językach. Dzięki dodatkowym modułom istnieje możliwość korzystania z pulpitów tłumaczeniowych umieszczonych w standardowych kabinach.

Niewątpliwą zaletą stosowania przekazu radiowego jest wysoka mobilność systemu. Te same urządzenia mogą być stosowane podczas sesji ogólnych jak i spotkań roboczych. Jeśli jest taka konieczność, uczestnicy mogą swobodnie przemieszczać się po obiekcie, ponieważ urządzenia nie wymagają obecności promienników IR ani dodatkowego zasilania. Jedynym ograniczeniem jest zasięg nadawania wynoszący ponad 100 metrów.

Udostępniamy uprzednio przygotowane urządzenia, a ich obsługa jest bardzo prosta. Jeśli zestaw ma być rozbudowany, istniej możliwość zapewnienia obsługi technicznej podczas wydarzenia. Oferujemy pomoc w instalacji, uruchomieniu i obsłudze systemu. Jeśli chcą Państwo poznać naszą ofertę zapraszamy do kontaktu. Po omówieniu szczegółów zaproponujemy konkretne rozwiązania.